+380 67 828 09 33
КАЙДАШЕВА СІМ'Я.  Музична комедія на 2 дії  03.12

КАЙДАШЕВА СІМ'Я. Музична комедія на 2 дії 03.12

Театр / спектакли

Киев, Дом офицеров
Дата проведения: 03 Декабрь 2017 г., 19:00

80-450 грн.

Купить билет

 Вистава «Кайдашева сім’я» за однойменним твором класика української літератури Івана Нечуя-Левицького упродовж багатьох років посідає значне місце в репертуарах українських театрів як справжня перлина української драматургічної спадщини. Свого часу Іван Франко зазначав, що повість «Кайдашева сім’я», з огляду на високоартистичне змалювання селянського життя, належить до найкращих оздоб українського письменства.

Ось уже вісім років на сцені Чернігівського театру іде ця яскрава народна музична комедія, тема якої до цього часу не втратила своєї актуальності. В основі сюжету твору лежить конфлікт між старшими і молодшими Кайдашами, їхня одвічна і нескінченна боротьба за розподіл на «твоє і моє», за переділ майна, насамкінець «за грушу».

Комічні і драматичні ситуації, в які потрапляють її герої, взяті із самого життя. Неможливо не сміятися, спостерігаючи за безкінечними сварками Кайдашів. Але поряд зі сміхом виразно звучать і трагічні акценти, коли дрібні побутові суперечки переростають у безглузду війну між рідними людьми. У цій виставі, насиченій колоритними народними характерами, яскравими діалогами, народними звичаями і обрядами, сміх лунає крізь сльози і навпаки.

Можна, звичайно, розглядати стосунки Кайдашів як життя окремої родини, а можна подивитися ширше, і тоді перед нами постане яскрава картина деяких моментів сучасного життя. Головна мета нашої вистави – нагадати нашому глядачеві, що лайки, сварки, колотнечі ведуть до духовного зубожіння, роз’єднаності та руйнування людини, родини, цілої країни. Кожен із нас повинен задуматися, чи робиться людина щасливішою від того, що зіпсувала і зробила нестерпним життя своїх близьких? Головне для нас усіх – не перетворитися на Кайдашів, а бути людьми чуйними, люблячими, терплячими, здатними на прощення і глибину почуттів.

Динамічне сценічне дійство, насичене колоритними замальовками народного побуту, піснями і танцями у виконанні талановитого ансамблю артистів драми та балету театру, викликає захоплення глядачів і бажання знову зустрітися з улюбленими героями цього вражаючого комедійного спектаклю.

Інсценізація Олександра Корнієнка
Народна музична комедія на 2 дії
Музика Олександра Білаша

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко
Художник – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко
Диригент – Олексій Рощак
Балетмейстер – Ольга Шпаковська
Хормейстер – заслужений працівник культури України Микола Борщ

У виставі задіяні:

    заслужена артистка України Антоніна Баглій
    заслужений артист України Олександр Куковєров, заслужена артистка України Наталія Максименко
    артистка Світлана Бойко
    артист Євген Бондар, артистка Олена Бондаренко
    артист Петро Великий
    артистка Наталія Гнатенко
    артист Анатолій Ковальський
    артистка Ольга Козунова
    артистка Любов Колесникова
    артистка Діна Лобур
    артист Альберт Лукашов
    артистка Ксенія Макієвська
    артист Микола Мироненко
    артистка Вікторія Пеняєва
    артистка Світлана Сурай
    артистка Тетяна Шумейко

 

Facebook