+380 67 828 09 33
ЖИЛ-БЫЛ ПЕС... Мюзикл по мотивам украинской народной сказки  - 28.04  12:00

ЖИЛ-БЫЛ ПЕС... Мюзикл по мотивам украинской народной сказки - 28.04 12:00

Театр / спектакли Детям

Киев, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
Дата проведения: 28 Апрель 2018 г., 12:00

30-150 грн.

Купить билет
Прем’єра потужного мюзиклу  «Жив собі пес…», створеного за мотивами української народної казки «Сірко» і популярного мультфільму, стала гучною  подією ювілейного 35-го сезону Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Новий твір написаний для нашого театру двома відомими особистостями: автор музики – композитор і режисер, народний артист Росії Володимир Назаров, автор лібрето – популярний поет-пісняр, актор і телеведучий, народний артист України Петро Мага. Постановку вистави здійснив сам композитор, який працював із командою творчих однодумців:  диригентом Євгеном Воронком, головним художником театру, заслуженим художником України Людмилою Нагорною – автором сценографії і костюмів, головним хормейстером Анжелою Масленніковою та балетмейстером – лауреатом міжнародних конкурсів Сергієм Коном. У виставі зайняті солісти, хор та симфонічний оркестр театру.

Композитор і режисер-постановник вистави Володимир Назаров:

«Я із задоволенням пишу музику і ставлю вистави для дітей. Переїхавши в Україну, на свою історичну Батьківщину, я вважав за необхідне для себе розпочати працювати над новими музичними виставами саме українською мовою, і в першу чергу для дітей, адже, на мій погляд, театр є найважливішою частиною виховання творчого начала у дітей з самого раннього віку».

 «Ой, там на горі» – саме з цієї знайомої з мультфільму народної пісні розпочинається вистава, яка переносить глядача до чарівного українського села з його неповторним колоритом. Її головний герой пес Бровко вірно служив господарям та з роками став небоєздатним і був вигнаний ними...

Тим, хто не бачив мультфільму, буде цікаво слідкувати за подальшою долею героя у стрімкому розвитку сценічної дії. А тих, хто знайомий з сюжетом, привабить яскрава видовищність вистави, соковитий гумор віршованого тексту та музики, що легко сприймаються і запам’ятовуються.

Постановники мюзиклу «Жив собі пес…» адресують свою виставу «дітям від 3-х до 103-х років», адже вона у легкій комедійній формі пропонує не пам’ятати зла, допомагати у біді і віддячувати добром за добру справу.Прем’єра вистави відбулася 24  лютого 2017р.Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.

Facebook