+380 67 828 09 33
ТАРАС ПЕТРИНЕНКО

ТАРАС ПЕТРИНЕНКО

Концерты

Киев, Дворец Украина
Дата проведения: 17 Ноябрь 2017 г., 19:00

50-500 грн.

Купить билет

Запланований на 11 травня концерт Тараса Петриненка ПЕРЕНЕСЕНО

Шановні глядачі та шанувальники творчості Тараса Петриненка,  повідомляємо Вам, що запланований на 11 травня 2017 року концерт Вашого улюбленого артиста  переноситься на 17 листопада 2017 року!

Підставою для перенесення концерту стали ажіотаж та підвищений інтерес українців до важливої міжнародної події у столиці – «Євробачення–2017». Півфінали та фінал цього конкурсу відбудуться 9, 11 та 13 травня цього року.

Зважаючи на це, Адміністрація Палацу «Україна» прийняла рішення перенести концерт Тараса Петриненка на 17 листопада 2017 року.

Повідомляємо, що усі куплені квитки на цей захід будуть дійсні 17.11.2017 і не потребують обміну.

Тарас Петриненко — «жива легенда», на музиці якого виросло не одне покоління, власник унікального таланту поета, композитора, музиканта, звання Народного артиста України та Шевченківської премії, виступить у Києві з ювілейним концертом.

У цей вечір для Вас лунатимуть «Зорепадом летять роки», «Ще, може, нашими серцями розпалим тисячі сердець», «Боже, Україну збережи» − рядки з творів, що назавжди увійшли у золотий фонд української музики.

Тарас Петриненко — автор найбільшого після «Червоної Рути», Володимира Івасюка, хіта «Україна». Її чули всі, а половина точно знає слова, вона вивчається у школах і стала другим романтичним гімном нашої держави, який хочеться співати гуртом.

Кожні 15 хвилин «Україну» Тараса Петриненка грає своїми дзвонами київський Михайлівський Золотоверхий собор. Як його однолітки Стінг, Пітер Гебріел, на чиїх іменах тримається світовий шоу-бізнес, Тарас Петриненко творить справжню музику, непідвладну часу і скороминучій моді. В його піснях не тексти, а поезія, проте навіть у читанні її подумки одразу співаєш, і лише Тарасовим тембром.

Сам з козацького роду, Тарас — уособлення України, найточнійший архетип нації, відомий своїми незмінними принципами.

Не пропустіть концерт Тараса Петриненка у Національному палаці мистецтв «Україна» 11 травня!

Facebook